Australia Soccer
A-League
FFA Cup
NPL
NPL Capital Territory
NPL Northern NSW
NPL NSW
NPL Queensland
NPL South Australian
NPL Tasmania
NPL Victoria
NPL Western Australia
NPL Finals
Socceroos
Competitions
Live Scores
Contact
A-League
FFA Cup
NPL
NPL Capital Territory
NPL Northern NSW
NPL NSW
NPL Queensland
NPL South Australian
NPL Tasmania
NPL Victoria
NPL Western Australia
NPL Finals
Socceroos
Competitions
Live Scores
Contact
Australia Soccer Live Scores
South Australia State League 1
9:45
9:45
Cumberland United
Cumberland United
-
9:45
Fulham United
Fulham United
South Australia State League 1 Reserves
7:30
7:30
Cumberland United Res.
Cumberland United Res.
-
7:30
Fulham United Res.
Fulham United Res.
9:15
9:15
West Torrens Res.
West Torrens Res.
-
9:15
Salisbury Unted Res.
Salisbury Unted Res.
9:30
9:30
Blue Eagles Res.
Blue Eagles Res.
-
9:30
Playford City Res.
Playford City Res.
South Australia Reserves Premier League
9:30
9:30
Beograd Res.
Beograd Res.
-
9:30
South Adelaide Res.
South Adelaide Res.
9:30
9:30
Adelaide Raiders Res.
Adelaide Raiders Res.
-
9:30
Adelaide Olympic Res.
Adelaide Olympic Res.
Northern Territory FFA Cup Preliminary
9:45
9:45
Darwin Olympic
Darwin Olympic
-
9:45
Port Darwin
Port Darwin
New South Wales NPL 2
9:00
9:00
Nepean
Nepean
-
9:00
UNSW
UNSW
New South Wales NPL 2 Youth
7:00
7:00
Nepean U20
Nepean U20
-
7:00
UNSW U20
UNSW U20
New South Wales FFA Cup Preliminary
0:00
0:00
Eschol Park
Eschol Park
Postponed
St. Michael's
St. Michael's
8:00
8:00
Kogarah Waratah
Kogarah Waratah
-
8:00
Bankstown City Lions
Bankstown City Lions
8:00
8:00
Unanderra Hearts
Unanderra Hearts
-
8:00
Bonnet Bay
Bonnet Bay
8:00
8:00
Warilla Wanderers
Warilla Wanderers
-
8:00
Carlton Rovers
Carlton Rovers
8:00
8:00
Narrabeen
Narrabeen
-
8:00
SD Raiders
SD Raiders
8:15
8:15
Wollongong United
Wollongong United
-
8:15
South Coast Flame
South Coast Flame
8:30
8:30
Wollongong Olympic
Wollongong Olympic
-
8:30
Hurstville
Hurstville
8:30
8:30
Bowral
Bowral
-
8:30
Waverley Old Boys
Waverley Old Boys
8:30
8:30
Bulli
Bulli
-
8:30
Belmore Eagles
Belmore Eagles
8:30
8:30
Blacktown Spartans
Blacktown Spartans
-
8:30
Manly Vale
Manly Vale
8:30
8:30
Hazelbrook
Hazelbrook
-
8:30
Hills Spirit
Hills Spirit
8:30
8:30
Lane Cove
Lane Cove
-
8:30
Lugarno
Lugarno
8:30
8:30
Blacktown Workers
Blacktown Workers
-
8:30
Fraser Park
Fraser Park
8:30
8:30
Southern & Ettalong
Southern & Ettalong
-
8:30
Randwick City
Randwick City
8:30
8:30
Blue Mountains
Blue Mountains
-
8:30
Doonside Hawks
Doonside Hawks
8:45
8:45
Como Jannali
Como Jannali
-
8:45
Albion Park White Eagles
Albion Park White Eagles
8:45
8:45
MRP
MRP
-
8:45
Gladesville Ryde Magic
Gladesville Ryde Magic
9:00
9:00
Dulwich Hill
Dulwich Hill
-
9:00
Fernhill
Fernhill
9:30
9:30
Gerringong Breakers
Gerringong Breakers
-
9:30
Camden Tigers
Camden Tigers
QLD Pro Series
9:30
9:30
Eastern Suburbs Brisbane
Eastern Suburbs Brisbane
-
9:30
Gold Coast United
Gold Coast United